Lyžařšká škola

Úvod   >   Lyžařšká škola

Lyžařská škola Vločka působí na Šibeničním vrchu již patnáct let. Za tuto dobu jsme naučili lyžovat stovky dětí i dospělých, ať už klasicky nebo na snowboardu. Vždyť tyto zimní sporty patří, nejen v naší zemi, k nejušlechtilejším pohybovým aktivitám. Přesvědčte se vlastní návštěvou - vždyť lyžování vyučujeme již celých třicet let!

 

 

 

Ski-škola také funguje a informace najdete na: https://skiskolavlocka.cz/

 

REZERVACE:

Telefonicky : 775 376 567 nebo 601 558 156 ( 9-19hodin.)

O výuku je zájem. Doporučení rezervací je 1 týden předem telefonicky. Z praxe víme, že i den před výukou lze sehnat lekci. Rezervujeme 14dní předem. Rezervace je závazná na dobu objednaného začátku.

V případě nedostavení rezervaci nedržíme a bereme další klienty! Proto buďte připraveni 10minut před začátkem výuky.

Po nahlášení se a úhradě ve ski škole je sraz před ski boudoulášení se a úhradě ve ski škole je sraz před ski budovou. Obvyklé začátky výuky v celou hodinu. Rezervace po mailu vzhledem k OPERATIVNOSTI v objednávkách NEVEDEME!

V případě nemoci nebo zrušení výuky žádáme o telefonické zrušení (uveďte jméno, datum a čas rezervace). Výuku můžeme nabídnout dalším zájemcům. Děkujeme. 

V případě zrušení výuky méně než 12hodin před začátkem nebo nedostavením se na výuku, bude příště požadovaná sankce 400Kč, pokud se daná lekce neobsadí jiným klientem.

Pravidla pro klienty:

  • Lyžování učíme děti až od 4 let. ( nenahlašujte nám, prosím, 3leté děti jako 4leté ). Lyžování musí dítě bavit a dítě by mělo trochu koordinačně a fyzicky ovládat lyže. Výuka snaowboardingu se doporučuje dětem nad 7let.
  • Skupinová výuka nad 2 osoby není možná u nejmenších dětí zhruba pod 7 let a dále při rozdílné ski úrovni a u dětí s velkým věkovým rozdílem. Výuka pak není efektivní. Skupinová výuka ( seznamka a vláček ), pokud se nenaplní rezervacemi min. počet dětí a bude rezervováno jen 1 dítě, tak upozorníme klienta a nabídneme mu individuální výuku nebo zrušení.
  • Nejkratší výuková hodina (lekce) je 50min. Učí se za každého počasí. Na přání klienta lze ukončit lekci dříve bez nároku na vrácení peněz. Výuka probíhá na vlastní nebezpečí.Ski škola není přednostní na vleku.

Instruktory-nerezervujeme, rádi na místě přidělíme, ale rozhodně NESLIBUJEME.

Organizujeme kurzy pro MŠ a ZŠ více na: https://veselelyzovani.weebly.com/

 

Ceny individuálních lekcí viz tabulka níže.

 

Permanentka pro privátní výuku (platí a využívá 1 osoba): 4 500 Kč / 6 hodin pro sezonu 2023-2024

Skupinová výuka nad 2 osoby není možná u nejmenších dětí zhruba pod 6 let a dále při rozdílné ski úrovni a u dětí s velkým věkovým rozdílem. Výuka pak není efektivní.

V ceně není zahrnuto jízdné na vlek a ski-vybavení klienta.Malý vlek 150Kč/os, velký vlek 300Kč/os. (ski-školová permanenetka na celý den) Platí jen pro klienty ski školy. Ski škola nezajišťuje klientům ski vybavení- Lze půjčit v areálu Šibeniční vrch. Ochranná helma je pro děti povinná u dospělých je velké doporučení. Vzhledem k časové úspoře doporučujeme navštívit půjčovnu s předstihem. Jízdné bude vybírat ski-škola před výukou. Vyučovací hodina trvá 50 minut. Platba před zahájemním výuky (neberem platební karty ).

Skupinová výuka pro nejmenší "Seznámení s lyžováním" 500 Kč/os. bude probíhat vždy v sobotu a neděli od 10:00 hravou formou pro děti ve věku 4-6 let. Jedná se o první seznámení s lyžováním hravou formou, návyk na sníh, držení těla, nácvik pluhu a brždění. Velikost skupiny 2-4děti.

Převážná část výuky probíhá mimo vlek. Velikost skupiny min. 2 až max. 4 děti. V sobotu a neděli od 13:00 bude pro děti co umí bezpečně zabrzdit a částečně zatáčet skupinová výuka "vláček". Velikost skupiny min. 2 děti max. 5 dětí. Věk zhruba od 5-10 let. Cena 500 Kč/dítě/lekce. V případě většího zájmu bude následovat další hodina od 14:00. Jedná se o jízdy, učení a „vyježdění oblouků" hravou a zábavnou formou ve skupině.

Platba před začátkem výuky.

Ski-škola také funguje a informace najdete na: https://skiskolavlocka.cz/

Provozní doba

Pátek - neděle (v prosinci) 10:00 - 17:00
Středa - pátek (mimo prosinec) 12:00 - 17:00
Sobota a neděle 10:00 - 17:00

 

 

 

Ceník výuky

Výuka 1 lekcce 2 lekce
1 osoba  850 Kč / os 1500 Kč / os
2 osoby 600 Kč / os 900 Kč / os
3-5 osob 450 Kč / os 700 Kč / os
Kreativní "vláček"
(skupinová výuka 2-5 dětí
soboty a neděle od 13:00)
500 Kč / os --
"Seznámení s lyžováním"
(skupinová výuka 2-4 dětí
soboty a neděle od 10:00)
500 Kč / os --

Omlouváme se, NELZE platit platební kartou

Výuka v cizým jazyce (AJ) +100Kč . Teaching in a foreign language +100Kč .

   

Ski škola

1-image
1-image
1-image

Rezervace

(+420) 775 376 567